Dr. Eve_Ryouth Rimpelherstel Ultrageconcentreerd serum
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
15 ml
€ 113,27 / 100 ml
€ 16,99
Oorspronkelijke prijs€ 50,00
Verkoop en verzending door
Erth Skin London
Levering binnen 1-2 werkdagen
Expresslevering (gratis)
- EAN
- 637665740387
- Doseringsvorm
Productdetails & verplichte informatie
Wrinkle Renew Ultra Geconcentreerd Serum 15ml Geformuleerd voor: Rimpels en fijne lijntjes Verlies van stevigheid Ongelijkmatige teint Wrinkle Renew Geconcentreerd Serum is speciaal ontworpen voor fijne lijntjes en rimpels, evenals voor de huid die zijn jeugdige volheid verliest. Het bevat een peptide met een vergelijkbare structuur als een epidermale groeifactor die de bovenste huidlaag herstelt en vernieuwt. Het serum is lichtgewicht en bevat konjacwortelextract, dat zorgt voor een uitstekende hydratatie van de huid. Feiten: +1 superrimpelactief ingrediënt +1 superhydraterend ingrediënt +2 lichte oliën Belangrijkste ingrediënten SH-OLIGOPEPTIDE-1 SH-Oligopeptide-1, dat een identieke chemische structuur heeft als een epidermale groeifactor. Epidermale groeifactor verhoogt de vernieuwingssnelheid van de huid en verzacht de verschijning van rimpels en fijne lijntjes. Konjacwortelextract Het konjacwortelextract is bedoeld om de huid te hydrateren en soepel te houden. Het bevat ongeveer 40% glucomannan, dat tot 17 maal groter kan worden als het in het water komt. Sojaolie Sojaolie is rijk aan antioxidanten waarvan wordt gezegd dat ze de huid beschermen tegen vrije radicalen. Sojaolie bevat hoge concentraties genisteïne, vitamine E, essentiële vetzuren en lecithine. Toepassing: Breng 's ochtends en 's avonds 2-3 druppels aan op de gereinigde huid en breng vervolgens een vochtinbrengende crème aan.
Ingrediënten:
Aqua (Water), Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Hydrogenated Lecithin, Amorphophallus Konjac Root Extract, Phenoxyethanol, SH-Oligopeptide- 1, Glycine Soja (Soyabean) Oil, Ethylhexylglycerin, Sodium Oleate, Disodium EDTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide.
Gegevens fabrikant:
ŚWIT SI | ul. Taśmowa 1 | 02-677 Warsaw |
Fabrikant
ŚWIT SI | ul. Taśmowa 1 | 02-677 Warsaw |
Verantwoordelijke persoon in de EU
Muhammad Saleem
Dr. Eve_Ryouth Rimpelherstel Ultrageconcentreerd serum
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!