logo

Nanovio FFP2 Frisse-Spray - Bergamot & Citroen Geur

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
€ 11,80 / 100 ml
€ 5,90
Oorspronkelijke prijs€ 7,90
Verkoop en verzending door
schutzoutlet
Levering binnen 3-5 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 4,99)
  • EAN
    722777645610
  • Doseringsvorm
    Spray

Productdetails & verplichte informatie

Nanovio FFP2 Frisse-Spray: desinfecteert & verfrist. Geschikt voor alle maskers. In 5 natuurlijke geuren
Verdere productinformatie

FFP2 lichte desinfectie & frisse spray van NANOVIO De verfrissende en versterkende Nanovio FFP2 Masker / Frisse Spray met zuivere etherische oliën en plantenwaters in 5 natuurlijke geuren: munt, sinaasappel, eucalyptus, alpenden, bergamot & citroen. De maskspray maakt het dragen van maskers aangenamer, verlicht een benauwd gevoel, desinfecteert en helpt beter te ademen.

De Nanovio FFP2 Frisse Spray is geschikt voor FFP2-maskers en medische maskers („chirurgische maskers“). Correct gebruik volgens de instructies verandert het materiaal of de kwaliteit van de maskers niet.

Veel mensen ervaren het dragen van maskers als onaangenaam, omdat ze de ademhaling bemoeilijken. Sommigen voelen zich benauwd. De Nanovio maskspray is speciaal ontwikkeld om het dragen van maskers comfortabeler te maken.

Gewoon schudden, op het masker spuiten en twee tot drie minuten laten drogen, daarna zoals gewoonlijk opzetten. In een 50 ml flesje – ideaal voor onderweg.

Planten & hun effect

Munt: verfrist, helpt beter ademen Sinaasappel: stemmingsverbeterend, brengt vreugde Alpenden: balancerend, rustgevend Eucalyptus: verfrissend, zuiverend Bergamot & citroen: balancerend, versterkend Goed om te weten

De geur blijft tot 6 uur op het masker. De bewuste waarneming van de geur gebeurt vooral in de eerste minuten, daarna treedt gewenning op. Toch helpt de maskspray om beter te ademen en het dragen van maskers aangenamer te maken.

Laat geen vlekken achter op stoffen maskers en wordt bij een normale wasbeurt op 40 graden uitgewassen.

Dankzij de biologische alcohol droogt de spray sneller en helpt het de etherische oliën in het plantenwater op te lossen. Laat het masker drogen tot de alcoholgeur verdwenen is voordat je het opzet.

Desinfecteert & verfrist Made in Austria Ideaal voor onderweg Inhoud: 50 ml In 5 natuurlijke geuren Geschikt voor alle FFP2-maskers van schutzoutlet.at Bestel nu & adem vrij - Beperkte beschikbaarheid

Belangrijke informatie:
  • De geur blijft tot 6 uur op het masker
  • Beschikbaar in 5 verschillende geuren
  • Ideaal voor Nanovio FFP2-maskers & andere maskers
  • Gemaakt in de EU, dermatologisch getest
  • Eenvoudig te gebruiken: slechts enkele sprays nodig
Toepassing:
Doseringadvies voor reiniging en verfrissing: Indien nodig 1-2 keer sprayen vanaf 25-30 cm op de binnenkant van het masker.
Gegevens fabrikant:
GP Schutzoutlet GmbH, Föhrenhofweg 30a, 8505 Sankt Nikolai im Sausal, Austria. Email: office@schutzoutlet.at

Fabrikant

GP Schutzoutlet GmbH, Föhrenhofweg 30a, 8505 Sankt Nikolai im Sausal, Austria. Email: office@schutzoutlet.at

Verantwoordelijke persoon in de EU

GP Schutzoutlet GmbH, Föhrenhofweg 30a, 8505 Sankt Nikolai im Sausal, Austria. Email: office@schutzoutlet.at

Nanovio FFP2 Frisse-Spray - Bergamot & Citroen Geur

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!