logo

Etixx Isotonic Drink Energy Gel Orange

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
12x60 ml
€ 49,99 / 1 l
€ 35,99
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4165361 / 5407005691373
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Merk
    etixx
  • Fabrikant
    CERES PHARMA

Productdetails & verplichte informatie

Isotone gel met optimale en snelle opname.
Zorg voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl.
Verdere productinformatie
Koolhydraten zorgen voor het op peil houden van het bloedglucoseniveau tijdens het sporten en de aanvulling van spierglycogeen (opgeslagen suiker in de spier). Indien tijdens langdurige inspanningen geen koolhydraten zouden worden ingenomen (via drank, bars, of gels), zouden spierglycogeenreserves uitgeput zijn na ongeveer 90min.
 
Sporters kunnen energiedrankjes, repen of gels gebruiken.

Hoeveel koolhydraten dien ik in te nemen tijdens een inspanning?
  • Inspanningen < 1u(15): niet nodig om koolhydraten in te nemen tijdens inspanning.
  • Inspanningen 1-2u: 30g koolhydraten per uur inspanning.
  • Inspanningen 2-3u: 60g koolhydraten per uur inspanning.
  • Inspanningen >2.5-3u: tot 90g koolhydraten per uur inspanning.
De voordelen van een energy gel t.o.v. een koolhydraatrijke drank is dat een gel een uiterst geconcentreerde koolhydratenbron is. Om evenveel koolhydraten in te nemen via bijvoorbeeld een isotone drank moet bijna een halve liter gedronken worden wat maaglast kan veroorzaken. Ten opzichte van een energy bar zal een gel veel sneller worden opgenomen (neemt op na 10 minuten) daar deze geen eiwitten of vetten bevat die de maaglediging vertragen.
 
De Isotonic Drink Energy Gel is een isotone gel wat betekent dat het aantal deeltjes van de gel gelijk is aan het aantal deeltjes in het bloed, waardoor vocht, koolhydraten en mineralen dus optimaal worden opgenomen, zonder maaglast te veroorzaken. Het voordeel van deze gel is dat deze kan ingenomen worden zonder water. Ideaal voor atleten die geen/weinig water kunnen drinken tijdens de inspanning.
  • Isotone oplossing, waardoor optimale en snelle opname
  • Geen water nodig
  • Keuze uit 2 smaken: appel en sinaasappel
  • Zoetstof en smaakstof van natuurlijke oorsprong
  • Vegan

Verdeler:
Ceres Pharma
Lembergsesteenweg 25
9820 Merelbeke
België

3 Reviews van Etixx Isotonic Drink Energy Gel Orange

4,7van 5 sterren
  • 2
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Goede energy gel En lekkere smaak

    van Sally G. op 25/11/2023

    Mijn partner gebruikt deze Ettix gels bijna dagelijks, meestal tijdens intensieve en -of langdurige inspanningen, Ettix gels blijven in de eerste plaats een heel goed product, maar de smaak is ook belangrijk. Om eens wat afwisseling van smaak te hebben, heeft hij de Orange eens geprobeerd, en in eerste instantie vond hij deze heel lekker. Maar na enkele vond hij het misschien toch iets te Zoet, al zijn zo'n gels altijd zoet vanwege al de suikers, maar de Orange blijft een lekkere smaak.

  • Tevreden

    van Rudi H. op 16/09/2023

    Ik gebruik dit product nu al een hele tijd en zolang dit in jullie assortiment zit zal ik dit blijven bestellen , het is ideaal voor mij daar het niet te zoet is en toch goed zijn werk doet voor en tijdens het fietsen en dit zeker bij lange afstanden . Ik kan iedereen dit aanbevelen om het eens te proberen .

  • Lekker & Goed

    van Neal V. op 05/06/2021

    Smaken verschillen, maar deze heeft beduidend mijn voorkeur bovenop de andere smaken (appel bijv.) Voor de rest de kwaliteit die je kan verwachten van Etixx.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".