Onze huid bestaat hoofdzakelijk uit collageen dat de dichtheid van de huid verzekert. Collageen wordt echter niet door onze voeding aangeleverd, het organisme moet het aanmaken. Rond de 25 jaar gaat het lichaam minder collageen in de huid produceren. Dit proces versnelt pas echt in de veertig en vijftig. Bij een gebrek aan collageen wordt de huid aanzienlijk dunner. Beetje bij beetje worden de huidweefsels dunner waardoor het vermogen van de huid om voedingsstoffen en vocht vast te houden vermindert.Het risico op rimpels neemt dus toe.
De toevoer van extra collageen kan het huidweefsel helpen regenereren en zo bijdragen tot een vertraging van het verouderingsproces. De hoeveelheid collageen in de lederhuid op peil houden is cruciaal voor een mooie, gezonde huid. Terwijl cosmetica de kwaliteit van de huid van buitenaf verbetert, maken oraal toegediende collageensupplementen de huid van binnenuit mooi*. De sticks van Collagen express Express zijn verkrijgbaar in de vorm van een poederdrankje om in water op te lossen voor een makkelijke inname.
Ze zijn verpakt in handige sticks met een hoge dosis collageen: elke stick bevat 5 gram. Dit drankje verteert prima en vormt de aanvalsfase van uw antirimpelprogramma. Dit voedingssupplement werkt op verschillende niveaus om de huid van binnenuit mooier te maken*. Door het vochtgehalte van de huid te verbeteren, wordt ze soepeler. Zo wordt de huid glad getrokken en verkleinen de microrimpeltjes*.
*Vitamine C draagt bij tot de collageenvorming.
Hydrolysaat van viscollageen (5 g), fructose, citroenzuur, natriumcitraat (voedingszuren), natuurlijk perzikaroma, magnesiumcarbonaat, siliciumdioxide, maltodextrine van tarwe (antiklontermiddelen), beta-caroteen, geconcentreerd rodebietensap (kleurstoffen) - kaliumacesulfaam, sucralose (zoetstoffen).
Los 1 stick op in een groot glas water en meng tot het poeder helemaal is opgelost. In één keer opdrinken. 10 dagen lang herhalen voor een optimaal resultaat.
Deze kuur kan verschillende keren per jaar herhaald worden zo vaak als gewenst, bij de feestdagen, als voorbereiden voor vakantie of om gewoon een boost te geven aan uw jeugdigheid.
Laboratoire Biocyte
1555 Chem. de la Plaine,
06250 Mougins
Frankrijk