logo

Dexeryl Verzachtende Crème | Zeer droge huid met neiging tot atopie | Gezicht en lichaam

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
-24%2
€ 9,10
€ 36,40 / 1 kg
Adviesprijs€ 12,00
Kenmerken: Geen data

Inhoud: 250 g
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4379467 / 3592610001784
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    Dexeryl
  • Fabrikant
    PIERRE FABRE SANTÉ

Productdetails & verplichte informatie

Dexeryl herstelt en hydrateert de droge of atopische huid duurzaam, met name in het geval van bepaalde dermatosen (atopische dermatitis, ichthyosen, enz.).
Verdere productinformatie

DEXERYL verzachtende crème is ontworpen om de droge en atopische huid van het hele gezin te verzorgen en kan vanaf de geboorte worden gebruikt. Zonder parfum en parabenen, het hydrateert en herstelt de huidbarrière en vertraagt opflakkeringen van eczeem.

De doeltreffendheid ervan is bewezen bij alle soorten xerose na 12 weken -77,5% minder droge huid1, 50% minder opflakkeringen van atopische dermatitis2, verminderde jeuk en verzacht een trekkerig gevoel. Dankzij DEXERYL verzachtende crème gebruiken de patiënten 2 keer minder corticosteroïden2.

1. Tiplica G.S. et al. The regular use of an emollient improves symptoms of atopic dermatitis in children: a randomised controlled study. JEADV 2018
2. Triplica G.S. et al. Prevention of Flares in Children with Atopic Dermatitis with Regular Use of an Emollient Containing Glycerol and Paraffin: A Randomized Controlled Study. Pediatric Dermatology 2017.

Toepassing:

Geschikt voor het hele gezin, vanaf de geboorte.

Breng een of twee keer per dag of meer indien nodig (maximaal 6 applicaties per dag) de crème in een dunne laag aan op de gereinigde huid van het gezicht en/of op het lichaam. Gebruik een reinigingsproduct dat de huid niet uitdroogt en dat geschikt is voor atopisch eczeem.
Crème voor uitwendig gebruik.

Actieve ingrediënten:

Glycerol, witte zachte paraffine, vloeibare paraffine, glycerolmonostearaat, stearinezuur, dimethicon, macrogol 600, trolamine, acrylamide/ acryloyldimethyltauraatcopolymeer, isohexadecaan, polysorbaat, pentyleenglycol, ethylhexylglycerine, carbomeer, gezuiverd water.

Bewaar- en gebruiksadvies:
Niet aanbrengen op wonden, slijmvliezen en ogen. Niet inslikken. Buiten bereik van kinderen bewaren. Raadpleeg een arts in geval van bijwerkingen die verband houden met het gebruik van het product.
 
Als u reden hebt om aan te nemen dat zich een ernstig incident heeft voorgedaan met betrekking tot het gebruik van dit product, meld dit dan bij de nationale autoriteit en de fabrikant.

Contra-indicaties
Niet gebruiken bij allergie voor een van de bestanddelen. Bij gebrek aan gegevens verdient het de voorkeur om niet te samen te gebruiken met andere producten in lokale toepassingen. Vraag bij twijfel advies aan een zorgverlener.

1093 Reviews van Dexeryl Verzachtende Crème | Zeer droge huid met neiging tot atopie | Gezicht en lichaam

4,9van 5 sterren
  • 954
  • 128
  • 8
  • 1
  • 2

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • super product!!

    van Kimberly V. op 18/02/2025

    ik had weer een paar dagen last had van mijn huid en sinds vandaag begon het echt te branden dus mijn vader rade deze aan die nog in de kast stond en ik heb hem nu vandaag al 2x gebruikt en het doet geen pijn meer en het verzacht super product als je last heb van je huid en nu zeker met deze koude dagen dan raad ik deze u aan echt super!!

  • Heerlijke crème

    van KATHLEEN D. op 12/01/2025

    Deze crème is werkelijk geweldig! Maakt m’n huid heerlijk zijdezacht en super gehydrateerd. Smeert makkelijk en snel open dankzij de smeuïge fijne textuur. Ik gebruik het voor gezicht en lichaam. Trekt onmiddellijk in de huid en voelt heel natuurlijk en absoluut niet plakkerig aan. Ik ben heel erg tevreden van dit product. Ook de fles met pompje zijn handig te gebruiken.

  • 🤝🏼

    van Anastasija Z. op 05/12/2024

    I’ve been using this eczema cream for a few weeks now, and it’s made a noticeable difference. The texture is smooth and absorbs quickly without feeling greasy, which is a big plus. It provides immediate relief from itching and irritation, and I’ve noticed that my flare-ups are less severe and heal faster. The formula is fragrance-free and gentle, making it perfect for sensitive skin. While it doesn’t completely prevent eczema (nothing does), it’s an excellent product for managing symptoms and maintaining hydration. Highly recommend for anyone struggling with dry, irritated skin!

  • Zeer goed product

    van Koen S. op 17/08/2024

    Jaren gezocht naar iets als dit. Veel hydraterende produkten geprobeerd, maar dit is werkelijk zeer goed. Elke dag 2x gebruiken en mijn huid is echt veel beter dan voorheen. De zomer is wel beter voor eczeem, ben nu benieuwd wat het product doet tijdens de droge winter dagen. Probeer dan weer een review te geven

  • verminderde irritatie

    van een klant op 31/03/2024

    Ik gebruik benzac in de avond, tegen acne (zeker een aanrader) Maar die is nogal aggressief en irriterend, dus kocht ik deze creme om erna aan te brengen. Mijn huid was veel minder droog, pijnlijk en rood. werkt super

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".